سایه آموزش ارسال امتحان امتحانات اخبار اجتماعی

سایه: آموزش ارسال امتحان امتحانات اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی احمدی‌نژاد رنگ عوض کرد/ دیروز برابر رهبری ایستاد، امروز به عنوان مدافع ولایت جلو می‌آید ، عضو موتلفه

عضو حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: دولتی که چوب لای چرخش برود دیگر نمی‌‌تواند در دنیا حرکت کند، ممکن است آقای روحانی صد در صد برابر جناح ما باشد ولی به عنوان یک ع

احمدی‌نژاد رنگ عوض کرد/ دیروز برابر رهبری ایستاد، امروز به عنوان مدافع ولایت جلو می‌آید ، عضو موتلفه

عضو موتلفه: احمدی نژاد رنگ عوض کرد/دیروز برابر رهبری ایستاد، امروز به عنوان مدافع ولایت جلو می آید

عبارات مهم : یارانه

عضو حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: دولتی که چوب لای چرخش برود دیگر نمی تواند در دنیا حرکت کند، ممکن است آقای روحانی صد در صد برابر جناح ما باشد ولی به عنوان یک عضو ملت نهایت کمک خودمان را باید در موفقیت او انجام دهیم.

به گزارش ایلنا ؛احمد کریمی اصفهانی راجع به ضرورت حفظ انسجام ملی و دوری از تنش های سیاسی در شرایط فعلی کشور گفت: عامل بخش عمده پرسشها و شرایط فعلی خودمان هستیم، بدعهدی ها و مشکلاتی که آمریکا ایجاد کرده است قابل آینده نگری بود ولی ما متاسفانه در داخل به جای اینکه تحریم های آنها را را خنثی کنیم، خودمان یکی بعد از دیگری تحریم ها را ایجاد می کنیم. تحریم ها ۱۰ تا ۲۰ درصد بر کشور ما اثر داشته هست، ما درون کشور اگر آن ۸۰ درصد خودتحریمی را برطرف کنیم و پرسشها اقتصادی را بتوانیم یکی بعد از دیگری برطرف کنیم، تحریم ها اثر کمتری بر ما خواهد داشت.

این فعال سیاسی اصولگرا گفت: ما نه بحران ارزی و نه بحران اقتصادی داریم بلکه بحران مدیریتی داریم که خوب مدیریت نمی شود. وعده و وعیدهایی را دادند و گفتند ما دلار را ۴ هزار و ۲۰۰ تومان عرضه می کنیم و این قبل از آن صورت گرفت که بررسی های مورد نیاز و کار کارشناسی انجام دهند. این که ما فکر کنیم مردم کوچه و بازار بی اطلاع هستند البته از بی اطلاعی های ماست.

احمدی‌نژاد رنگ عوض کرد/ دیروز برابر رهبری ایستاد، امروز به عنوان مدافع ولایت جلو می‌آید ، عضو موتلفه

اهم بیانات کریمی اصفهانی به شرح زیر است:

*در اقتصاد اکثرا مساله به وجود می آوریم. موانعی که بر سر تولید داریم یکی از خودتحریمی ها است و راجع به صادرات ما یکباره گفتیم که صادرکنندگان باید تعهد بدهند در صورتی که صادرات اشتغال هست. نوع این خودتحریمی ها یکی یا دوتا نیست، در تامین اجتماعی و بیمه و مالیات و تسهیلات بانکی از این دسته خودتحریمی ها وجود دارد. ناپایداری که هرروز در رابطه با قوانین اقتصادی داریم باید مورد توجه ما باشد و یکی بعد از دیگری آن ها را برطرف کنیم.

عضو حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: دولتی که چوب لای چرخش برود دیگر نمی‌‌تواند در دنیا حرکت کند، ممکن است آقای روحانی صد در صد برابر جناح ما باشد ولی به عنوان یک ع

* هنگامی که در مملکتی اختلافات و کشمکش ها بین سیاستمداران و جناح های متفاوت انجام شود به طور طبیعی به آنچه که مسیر مهم و صلاح ما است نمی رسیم به علت اینکه در دوره ای انجام می شود که هرکس منافع جناحی خودش برایش مطرح است.

*{درباره گفت وگوی ملی}: به گفت وگو نیست عمل مهم هست. ما بیش از آنچه که صحبت می کنیم باید اعتقاد داشته باشیم و عمل کنیم و این بزرگترین آفتی است که جهت کشور ما وجود دارد و ما همه باید بدانیم که یک دشمن یکسان داریم و از اول انقلاب هم بوده و الان ۴۰ سال است این دشمنی ادامه دارد. وقت این حرف ها گذشت که بگوییم در مجموعه خودمان ولو اشتباه و غلط تا آنجا که می توان باید استقامت کرد و این طبیعی است که نظام را نمی توان به این شکل اداره کرد. همه ما باید جهت حفظ اقتدار نظام و تامین حداقل معیشت جهت مردم و شکوفایی اقتصادی و زیاد کردن صادرات تلاش کنیم که همه بتوانیم بیکاری مملکت که یکی از معضلات است را حل کنیم. با اینکه ما به مردم یارانه دهیم مشکلی حل نخواهد شد. این پرداخت یارانه ها خیانتی بود که دولت نهم و دهم انجام داد که داغ آن خیانت بر پیشانی کشور عزیزمان ایران مانده است.

*هرکس که زیاد کار می کرد باید یارانه می گرفت، نباید به همه یارانه پرداخت می شد و بعد هم گفتیم که به ضعفا پیگیری کرده ایم و جهت اینکه رای جمع کنیم یک چنین خیانت بزرگی را به جامعه دامن زدیم این ها چیزهایی است که ما انجام دادیم، این ها را که آمریکا و غرب انجام نداده اند. من روز اول هم راجع به یارانه ها گفتم این آقا خیانتی کرده که امروز هم در پی وقت هست. قبل از اینکه وقت ها از دستمان برود باید کار کنیم. الان در برابر ما آمریکا صف بندی کرده است.

احمدی‌نژاد رنگ عوض کرد/ دیروز برابر رهبری ایستاد، امروز به عنوان مدافع ولایت جلو می‌آید ، عضو موتلفه

* من اعتقاد براین دارم که هر دولتی از خوب تا بد گرفته دولت نظام جمهوری اسلامی است همه آحاد ملت و جناح ها اگر به اعتلای نظام فکر می کنند باید حداکثر کمک خودشان را به آن دولت کنند و دولت هم باید گوش شنوایی داشته باشد و حرف های مردم را گوش کند و این به این معنی نیست که هرکس چوب لای چرخ نظام بگذارد. دولتی که چوب لای چرخش برود دیگر نمی تواند در دنیا حرکت کند، ممکن است آقای روحانی صد در صد برابر جناح ما باشد ولی عنوان یک عضو ملت و به عنوان اینکه ما مسلمان هستیم نهایت کمک خودمان را باید جهت موفقیت او انجام دهیم. اگر موفق شد منافعش را همه ملت خواهند برد و اگر موفق نشد به عنوان کارنامه ای جهت دولت های آینده که بتوانند از این تجارب عبرت بگیرند و کارها را پیش ببرند باید استفاده شود.

* اینکه گروه ها علیه هم باشند کار غلطی هست. تا قبل از اینکه دولتی گزینش شود ما همه حرف هایمان را می زنیم و دعواهایمان را می کنیم ولی بعد از انتخابات به عنوان ارزش موظف هستیم که نهایت همکاری مان را با آن دولت داشته باشیم که به موفقیت برسد. اینکه فردا دولتی شکست بخورد و جناح برابر بخواهد خوشحال شود که این دولت چون در برابر جناح من بوده شکست خورده کاری اشتباه هست، این یعنی شکست ما. کشور ما هرچقدر که سربلند شود همه سربلند خواهیم شد و هر مقدار پایین بیاید همه ما سرشکسته خواهیم شد. این چه کاری است که انجام می دهیم و اسم مان را هم مسلمان می گذاریم؟ همه ما باید جهت اعتلا و سربلندی نظام اختلاف ها را کنار بگذاریم و آن کسانی که توانایی اوج دارند کار کنند و نظام را اوج ببرند.

عضو حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: دولتی که چوب لای چرخش برود دیگر نمی‌‌تواند در دنیا حرکت کند، ممکن است آقای روحانی صد در صد برابر جناح ما باشد ولی به عنوان یک ع

* کسی که تا دیروز همه خیانت ها را در دولت نهم و دهم انجام می دهد و خودش برابر رهبری می ایستد و همه سدها را در برابر علما ایجاد می کند و به توهین کردن روی می آورد و امروز رنگ عوض می کند و به عنوان مدافع ولایت جلو می آید، فکر می کند که ملت ما حافظه تاریخی خوبی ندارد در صورتی که ملت ما آنها را می شناسند.

* رسانه ها باید آگاهی هایی را به مردم بدهند کسی که تا دیروز همه خیانت ها را کرده و در برابر ولایت و مرجعیت و علما ایستاده و این کارها را کرده و اگر این ها را کنار هم بگذارید مردم مقایسه می کنند که چه شده است هست. تا دیروز این آقا کنار آقای مشایی و بقایی می ایستاد و می گفت من حاضرم جهت این دو جان بدهم و امروز که این دو همه خیانت هایشان ثابت شده است رهایشان کرده و رفته هست. این بخاطر این است که رسانه ها به وظایفشان عمل نمی کنند.الان من یقین دارم که ایشان دیگر جایی در نظام ندارد که پستی بگیرد ولی حداقل این است که می تواند در کشور عزیزمان ایران اختلاف ایجاد کند و می تواند شکافی در بین مسئولان به وجود آورد و می تواند آن نقش خودش را مثل آمریکا و غرب ایجاد کند.

احمدی‌نژاد رنگ عوض کرد/ دیروز برابر رهبری ایستاد، امروز به عنوان مدافع ولایت جلو می‌آید ، عضو موتلفه

واژه های کلیدی: یارانه | پرداخت یارانه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog